Apdovanoti inovatyviausi mokytojai ir mokyklų vadovai

Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Vakar, gruodžio 14 d. Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko iškilmingi „Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai 2016“. „Inovatyviausio mokytojo“ vardas suteiktas 6 pagrindinėse nominacijose, taip pat, įteiktos ir 4 papildomos nominacijos. Pirmą kartą vykusi iniciatyva susilaukė didelio susidomėjimo – buvo gauta daugiau nei 200 paraiškų iš daugiau nei 100 Lietuvos mokyklų.

Inovatyviausiais išrinktiems mokytojams buvo įteikti diplomai, simbolinės statulėlės bei piniginis prizas – 1000 eurų. Taip pat, jie laimėjo kelionę į užsienyje vykstančią tarptautinę konferenciją.

Arminas Varanauskas

ŽEF direktorius Arminas Varanauskas

„Vienas iš mūsų apdovanojimų kriterijų buvo nuolatinis tobulėjimas, tad mes pagalvojome, kokia geriausia dovana gali būti žmogui, kuris džiaugiasi galėdamas nuolat mokytis. Dar daugiau galimybių mokytis! Todėl sutarėme, kad kartu su mokytojais nuspręsime į kokias konferencijas jie nori vykti ir apmokėsime visas jų keliones išlaidas“, – pasakojo „Žinių ekonomikos forumo“ direktorius Arminas Varanauskas.

Renginio metu, visiems dalyviams buvo išdalintas specialus „Žinių ekonomikos forumo“ išleisto trumpraščio numeris „Jeigu tapčiau švietimo ir mokslo ministru…?“, kuriame sudėtos inovatyviausių mokytojų rinkimuose dalyvavusių mokytojų ir mokyklų vadovų mintys, atsakant į klausimą: „Koks būtų Jūsų pirmas darbas, tapus Švietimo ir mokslo ministru?“ Spausdinta trumpraščio versija bus išdalinta Seimo nariams bei Švietimo ir mokslo ministerijoms darbuotojams, o elektroninę versiją visi norintys gali rasti čia.

Unė Kaunaitė

Ministro Pirmininko patarėja švietimui ir mokslui Unė Kaunaitė

Apdovanojimų renginyje dalyvavo 200 mokytojų, mokyklų vadovų, savivaldybių atstovų, verslo bei kitų organizacijų atstovų. Jų pasveikinti atvyko Ministro Pirmininko patarėja švietimui ir mokslui Unė Kaunaitė, Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotojas Mantas Adomėnas bei Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, kuri džiaugėsi, kad šis renginys yra įrodymas, jog Lietuvoje turime puikių mokytojų apie kuriuos turime kalbėti garsiau ir rodyti juos kaip geruosius pavyzdžius.

jurigita-petrauskiene

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė Jurgita Petrauskienė

Laimėtojus išrinko ekspertų komisija, sudaryta iš nominacijų steigėjų ir švietimo ekspertų: UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ generalinis direktorius, Baltijos regiono viceprezidentas A. Markauskas; Įmonių UAB „Altechna“, UAB „Eksma“, UAB MGF „Šviesos konversija“ atstovas, įmonės „Optolita“ direktorius Dainius Tumosa; Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos generalinis direktorius prof. dr. Renaldas Gudauskas; UAB „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius Ainis Kavaliauskas; UAB „Juodeliai“ generalinis direktorius Andrius Zimnickas; Asociacijos „Žinių ekonomikos forumas“ direktorius Arminas Varanauskas; AB „Vakarų laivų gamykla“ generalinis direktorius Arnoldas Šileika; Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė; UAB „Šviesa“ direktorė Jurgita Nacevičienė; Švietimo ir mokslo ministerijos bendrojo ugdymo departamento direktorė Žydronė Žukauskaitė-Kasparienė; Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis; Programos „Renkuosi mokyti“ vadovė Programos plėtros vadovė Erika Danienė.

Nugalėtojų sąrašas:

Inovatyviausias biologijos, chemijos mokytoja − Janė Liutkienė, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija.
Iš kairės į dešinę: E. Jaseliūnas, J. Liutkienė, M. Glodas

Iš kairės į dešinę: E. Jaseliūnas, J. Liutkienė, M. Glodas

Inovatyviausias fizikos mokytoja − Rigonda Skorulskienė, Kauno jėzuitų gimnazija.
Iš kairės į dešinę: R. Kraujalis, R. Skorulskienė, E. Dijokienė, V. Birenienė, M. Glodas

Iš kairės į dešinę: R. Kraujalis, R. Skorulskienė, E. Dijokienė, V. Birenienė, M. Glodas

Inovatyviausias kalbų mokytoja (gimtosios ir užsienio) − Staselė Riškienė, Šiaulių raj. Kuršėnų Pavenčių mokykla.
Iš kairės į dešinę: R. Gudauskas, S. Riškienė, M. Glodas

Iš kairės į dešinę: R. Gudauskas, S. Riškienė, M. Glodas

Inovatyviausias matematikos, IT mokytojas – Žydrūnas Tautvydas, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla ir Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla.
Iš kairės į dešinę: I. Stankevičienė, Ž. Tautvydas, D. Bukelytė, M. Glodas

Iš kairės į dešinę: I. Stankevičienė, Ž. Tautvydas, D. Bukelytė, M. Glodas

Inovatyviausias menų, technologijų mokytojas – Marius Narvilas, Vilniaus jėzuitų gimnazija.
marius-narvilas

Marius Narvilas

Inovatyviausias socialinių dalykų mokytoja (istorija, pilietiškumas, geografija, ekonomika, dorinis ugdymas – Loreta Latvienė, Kauno jėzuitų gimnazija.
Loreta Latvienė

Loreta Latvienė

Metų neformaliojo švietimo STEAM srityje teikėjas − M-Lab (Meškėnų laboratorija).
Iš kairės į dešinę: A. Šileika, M-lab atstovai, M. Glodas

Iš kairės į dešinę: A. Šileika, M-lab atstovai, M. Glodas

Tarptautiškiausia mokykla − Šiaulių Lieporių gimnazija.
Iš kairės į dešinę: J. Jacovskienė, R. Šteimantienė, V. Ališauskienė, M. Glodas

Iš kairės į dešinę: J. Jacovskienė, R. Šteimantienė, V. Ališauskienė, M. Glodas

Metų mokyklos vadovas – Rimtas Baltušis, Panevėžio rajono Velžio gimnazija.
Iš kairės į dešinę: J. Nacevičienė, R. Baltušis, M. Glodas

Iš kairės į dešinę: J. Nacevičienė, R. Baltušis, M. Glodas

Metų publikos mokytoja – Edita Dijokienė, Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija.
Iš kairės į dešinę: T.Mikalajūnas, E. Dijokienė, M. Glodas

Iš kairės į dešinę: T.Mikalajūnas, E. Dijokienė, M. Glodas

Pagrindinių nominacijų steigėjai: Inovatyviausias biologijos, chemijos mokytojas − UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“; Inovatyviausias fizikos mokytojas – UAB „Altechna“, UAB „Eksma“, UAB MGF „Šviesos konversija“; Inovatyviausias kalbų mokytojas (gimtosios ir užsienio) – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka; Inovatyviausias matematikos, IT mokytojas – UAB „Microsoft Lietuva“; Inovatyviausias menų, technologijų mokytojas – UAB „Juodeliai“; Inovatyviausias socialinių dalykų mokytojas (istorija, pilietiškumas, geografija, ekonomika, dorinis ugdymas – asociacija „Žinių ekonomikos forumas“.

Papildomos nominacijos: Metų neformaliojo švietimo STEAM srityje teikėjas – AB „Vakarų laivų gamykla“, Tarptautiškiausia mokykla – Švietimo mainų paramos fondas, Metų mokyklos vadovas – UAB „Šviesa“, Metų publikos mokytojas – lrytas.lt.

Daugiau informacijos galite rasti iniciatyvos internetinėje svetainėje: www.mokytojuapdovanojimai.lt

Share with:

FacebookGoogleLinkedInPocket


Tags: , , , ,