Didžiausia Baltijos šalių kibernetinio saugumo konferencija

Valstybių gebėjimas apsiginti nuo kibernetinių atakų, privačių asmenų ir įmonių duomenų apsauga nuo programišių atakų, įsilaužimo į nesaugius elektroninius tinklalapius demonstravimas, kvantinė kriptografija ir elektroninių rinkimų saugumas, debesų kompiuterija ir mobilumas – tai tik kelios temos, kurios spalio 22 d. bus gvildenamos tarptautinėje kibernetinio saugumo konferencijoje DSS ITSEC 2015 – „Building Digital Fortress“.

Didžiausias kibernetinio saugumo renginys Baltijos šalyse, kuris Rygoje Latvijos Nacionalinėje bibliotekoje vyks jau šeštą kartą, šiais metais suburs daugiau kaip 70 įtakingiausių šios srities ekspertų iš Baltijos šalių, Skandinavijos, JAV, Vokietijos, Belgijos, Rusijos, Vengrijos ir Didžiosios Britanijos.

Kai žiniose dažnai girdime apie „žvaigždžių“ nuotraukų vagystes iš asmeninių internetinių paskyrų, jautrios klientų informacijos praradimus iš serverių arba informacijos nutekėjimą konkurentams, duomenų saugumo klausimas tampa aktualus kaip niekada. Nagrinėti naujausių ir svarbiausių kompiuterinių sistemų bei duomenų apsaugos tendencijų į Rygą spalio 22 d. atvyks Europoje ir visame pasaulyje gerai žinomi kibernetinio saugumo ekspertai.

Renginyje dalyvaus tokios pasaulinio masto įmonės kaip Microsoft, Oracle, Cisco, Radware, IBM, MobileIron, Symantec, Balabit, BeyondTrust ir daug kitų. Prie jų prisijungs žymiausi Baltijos šalių kibernetinio saugumo ekspertai iš bendrovių ALSO, Opticom, DEAC, FIMA, Hermitage Solutions, Data Security Solutions.

Ekspertų diskusijose dalyvaus Europos tinklų ir informacijos saugumo agentūros ENISA, NATO kibernetinio saugumo centro atstovai, taip pat – Latvijos Respublikos Informacinių technologijų saugumo incidentų tyrimo institucija CERT.LV, juridinis biuras Borenius, IT mokymų ir sertifikavimo centras New Horizons bei daugelis kitų. Šis renginys kasmet stiprina savo reputaciją kaip didžiausias kibernetinio saugumo srities įvykis Baltijos šalyse, prilygstantis Estijos NATO kibernetinio saugumo centro renginiui „CyCon“.

Konferencija prasidės 9.00 val. Latvijos Respublikos gynybos ministerijos valstybės sekretoriaus Janio Garisono kalba. Visuotinio kibernetinio saugumo naujienas apžvelgs UNESCO Informacijos ir komunikacijų technologijų plėtros (ICT4D) vadovas Tims Anvins, o apie kylančias grėsmes įmonių vidaus informacijos saugumui papasakos bendrovės Kaspersky Lab bendraįkūrėja ir InfoWatch Group vadovė Natalija Kasperska.

Vėliau konferencijos dalyviai bus kviečiami apsilankyti aštuoniose Latvijos Nacionalinės bibliotekos salėse, kur visą dieną lygiagrečiai vyks ekspertų paskaitos ir diskusijos. Jose kalbės aštuoni lektoriai, nagrinėsiantys tam tikrą su duomenų saugumu susijusią temą, tarp kurių – kibernetinio saugumo tendencijos ir skaitmeninė tvirtovė (Digital Fortress), kenkėjiškų programų ir programišių veiksmų analizė, debesų kompiuterijos paslaugų rizika, ateities ir daiktų interneto (Internet of Things) tendencijos bei daug kitų klausimų. Konferencijų salės fojė bus pristatomi bepiločiai skraidymo aparatai, 3D spausdintuvai, daugiau kaip 30 įvairių pirmaujančių pasaulyje saugumo technologijų ekspozicijų stendų, kur lankytojai galės pateikti klausimus, stebėti demonstracijas bei gauti informacijos, kuri pravers verslui regioninėje bei tarptautinėje rinkoje.

Dalyvauti „DSS ITSEC 2015“ kviečiami verslo ir IT technologijų specialistai bei vadovai, auditoriai, rizikos valdytojai, asmeninių duomenų apdorojimo specialistai. Registracija vyksta užpildant registracijos anketą tinklalapyje http://event.dss.lv/. Nesant galimybės atvykti į renginį,  visą dieną bus galima stebėti tiesiogines transliacijas žiniasklaidos partnerio LMT Straume portale bei tinklalapyje Youtube. Transliacija bus prieinama tik registruotiems vartotojams.

„DSS ITSEC“ – tai kibernetinio saugumo prekės ženklas, kurį 2010 m. sukūrė ir nuolat plečia  kibernetinės saugos srityje Baltijos rinkoje veikianti ir jau tarptautinį pripažinimą įgijusi Latvijos įmonė Data Security Solutions.

Daugiau informacijos: Andris Soroka, Data Security Solutions vadovas El. paštas: andris@dss.lv Tel.: +371 29162784

Share with:

FacebookGoogleLinkedInPocket