Kviečiame dalyvauti festivalyje “Būtent”

Rugsėjo 8-9 dienomisvyks visiems atviras ir nemokamas diskusijų festivalis “BŪTENT”.  Jo tikslas – skatinti šalyje diskusijų ir įsiklausymo kultūrą, toleranciją skirtingiems požiūriams, pilietinį įsitraukimą ir gerinti priimamų visuomenei svarbių sprendimų kokybę. Festivalio organizatoriai: Atviros Lietuvos fondas, Britų taryba, Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje, Bankas „Swedbank“.

Susipažinkite su daugiau nei 70 renginių programa.  Joje rasite ir Žinių ekonomikos forumo organizuojamą ir moderuojamą diskusiją “Mokykla bendruomenėje”. Ji bus orientuota į tai, kaip svarbu išmokyti vaikus pritaikyti teorinius dalykus praktiškai ir sieti mokymąsi su aplinkoje vykstančiais procesais (politiniais, socialiniais, biologiniais ir t.t.). Bus diskutuojama apie tai, koks svarbus yra vadovo vaidmuo. Taip pat kaip mokyklai tapti atviresnei ir ko ji gali išmokti iš verslo, nevyriausybinio sektoriaus, kuriančių praktikų?

Diskusijos dalyviai: Rimtas Baltušis, Milda Laužikaitė, Dalius Misiūnas, mokytoja Aritonė Plungienė. Moderatorius – A. Varanauskas. Rugsėjo 8 dieną 16h!