Kviečiame piliečius kurti norimos ateities vizijas

Kviečiame aktyvius piliečius pasidalinti savo mintimis ir idėjomis bei sukurti norimos ateities viziją.

Gruodžio – sausio mėnesiais daugiau kaip 1000 Europos šalių piliečių susitiks savo šalyse ir kurs ateities vizijas. Vizijų kūrimo seminarai vyks Lietuvoje, Vokietijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Belgijoje, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje, Norvegijoje ir kitose Europos šalyse.

Lietuvoje piliečių vizijų seminaras vyks 2015 m. gruodžio 5 d., šeštadienį, 9.00 – 17.15 val., Vilniuje. 

Prisijunkite ir kartu su 40 atrinktų piliečių pasidalinkite savo idėjomis, kokios ateities norite po 30-40 metų. Sukurtos vizijos bus pristatytos mokslininkams ir valdžios atstovams, ateities mokslinių tyrimų programose būtų galima atsižvelgti ir į paprastų piliečių poreikius.

Norint dalyvauti seminare, nebūtinos jokios specifinės žinios ar specialus pasirengimas. Vizijas kursite remdamiesi tik savo idėjomis, patirtimi, vaizduote, kaip Jūs įsivaizduojate, kokia ateitis galėtų būti.

Kviečiame dalyvauti piliečius iš visos Lietuvos ir įvairių amžiaus grupių (nuo 18 iki 66+ metų). Atrinksime tik 40 dalyvių atsižvelgdami į dalyvių amžių, gyvenamą vietą, išsilavinimą ir kitus kriterijus. Seminare gali dalyvauti tik paprasti piliečiai (negali dalyvauti aukštųjų technologijų srityse dirbantys mokslininkai ir verslininkai, valdžios atstovai).

Dalyvavimas nemokamas, dalyviams užtikrinimas nemokamas maitinimas ir kompensuojamos kelionės išlaidos. Norinčius dalyvauti seminare kviečiame iki lapkričio 6 d. rašyti el. paštu renata@zef.lt arba skambinti telefonu +370 609 07 275.

Atrinktus dalyvius apie dalyvavimą seminare informuosime  ne vėliau kaip iki lapkričio 20 d.

Tikimės pasimatyti seminare!

Share with:

FacebookGoogleLinkedInPocket