Skaidrumo iniciatyvos „Jonvabaliai“ kelionė po Lietuvą

Informacinėje laidoje „Kaip ant delno“ supažindinama su prie skaidrumo iniciatyvos „Jonvabaliai“ prisijungusių projektų pasiekimais ir rezultatais. Tai kelionė po įvairius Lietuvos miestus, supažindinanti su rekonstruotais muziejais, dvarais, kitomis įdomiomis vietomis, kurios buvo sukurtos ar atnaujintos, panaudojant ES lėšas.

„Žinių ekonomikos forumas“ yra vienas iš skaidrumo iniciatyvos steigėjų. „Prisijungėme prie šios iniciatyvos, nes matome poreikį kalbėti apie efektyvų lėšų investavimą įvairiuose projektuose. Atviri duomenys yra labai svarbu – jie užtikrina skaidrumą ir kartu skatina visuomenės įsitraukimą. Dar vienas pozityvus dalykas, kad prie šios iniciatyvos prisijungia skirtingų sričių projektai. Būtent tai rodo, kad tiek visuomenei, tiek patiems vykdytojams svarbu kalbėti apie rezultatus ir rodyti, ką pavyko pasiekti“, – sako ŽEF analitikas Arminas Varanauskas.

Įteikdamas skaidrumo simbolį „Jonvabalį“ Kėdainių rajono savivaldybės atstovams už projektą „Universalaus daugiafunkcio centro steigimą Pagirių miestelyje“, Arminas dėkojo už prisijungimą prie iniciatyvos ir sektino pavyzdžio rodymą kitiems.

Daugiau informacijos apie skaidrumo iniciatyvą „Jonvabaliai“  – jonvabaliai.lt