ŽEF vadovas paskirtas švietimo ir mokslo ministrės patarėju

arminas varanauskas

ŽEF direktorius A. Varanauskas

Žinių ekonomikos forumo (ŽEF) direktorius Arminas Varanauskas nuo 2017 m. gegužės 8 d. pradeda eiti Švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės patarėjo bendrajam ugdymui pareigas.

ŽEF Tarybos pirmininkas Mindaugas Glodas mano, kad tai, visų pirma, teigiamas įvertinimas pačiai organizacijai ir jos pasirinktai krypčiai. „Ministrė ŽEF bendruomenei yra pažįstama. Pati ministrė irgi puikiai žino ŽEF poziciją švietimo klausimais ir mato, kad ji sutampa su Vyriausybės. Tai, kad ji kviečia Arminą tapti jos patarėju rodo, kad mūsų veikla matoma ir prasminga. Atmesti tokį pasiūlymą, tai tas pats, kas nusimesti atsakomybę nuo savęs, kas mums atrodo nepriimtina“, – ŽEF Tarybos nuomonę dėl A. Varanausko ėjimo ir patarėjo, ir direktoriaus pareigas komentavo M. Glodas.

Arminas Varanauskas ir toliau eis direktoriaus pareigas Žinių ekonomikos forume. ŽEF Tarybos posėdyje buvo priimtos bendrojo ugdymo pokyčių krypčių gairės, kurios jau anksčiau yra aptartos su nariais rengiant švietimo srities veiklos planą. Šias pozicijas toliau atstovaus kiti ŽEF administracijos ir ŽEF Tarybos nariai. Su patvirtintomis kryptimis galite susipažinti čia.

 

Share with:

FacebookGoogleLinkedInPocket


Tags: , , ,