ŽEF vykdys susitikimus su politinių partijų atstovais, atsakingais už švietimą

Artėjant Seimo rinkimams asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ (ŽEF) kartu su kitomis švietimo organizacijomis rengia susitikimus su politinių partijų atstovais, kurių metu būtų aptarti svarbiausi švietimo sistemos klausimai.

Šių susitikimų tikslas – išgirsti ir diskutuoti dėl kandidatų nuostatų bendrojo ugdymo, pedagogų rengimo klausimais, aptarti partijos atstovų matomus iššūkius bei potencialius veiklos prioritetus.

Susitikimuose, kartu su ŽEF dalyvaus atstovai iš Lietuvos moksleivių sąjungos, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos, Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjungos, Lietuvos leidėjų asociacijos, Nacionalinės moksleivių akademijos, Nacionalinės švietimo agentūros, Vilniaus universiteto (pedagogų rengimo centro), „Alma littera“ įmonių grupės ir VšĮ „Turing Society“.

Susitikimai bus vykdomi su Laisvės partija, Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžiu, Lietuvos socialdemokratų partija, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei Tėvynės Sąjunga – Lietuvos krikščionimis demokratais.