Skip to content

Energy Conscious Consumers (ECO2)

Pusę šimtmečio energijos vartotojai buvo įtikinėjam ir verčiami vartoti vis mažiau energijos ir taip prisidėti prie darnios aplinkos kūrimo. Mums svarbu energiją naudoti išmintingai, renkantis tvarius energijos šaltinius, kadangi perėjimas prie tvarios energetikos yra neatsiejamas nuo vartotojų.

Energijos tiekėjai ir viešasis sektorius įdeda savo indėlį judėdami link tvarios, aplinkai draugiškos ateities. Lygiai taip pat svarbu, kad įsitrauktų ir individualūs energijos vartotojai. Tačiau, kaip tą padaryti?

Kelias yra žinoti – kaip?

Projektas „Sąmoningi energijos vartotojai“ – ECO2 (angl. Energy Conscious Consumers) įtrauks ir įgalins vartotojus suteikdamas jiems žinių – kaip. Per praėjusį dešimtmetį priemonių, skirtų suvartoti mažiau energijos, padaugėjo, lygiai taip pat kaip ir prietaisų, kuriuos naudojame savo kasdieniame gyvenime. Nors patys produktai tapo labiau energiją taupantys, tačiau jų skaičius mūsų namuose vis auga.

ECO2 yra dinamiška e-mokymosi platforma, kurioje aktyviai įsitraukdami ir dalindamiesi žiniomis vartotojai atras įvairiausių būdų, kaip vartoti energiją išmintingai. Projekto dalyviai turės galimybę ne tik naudotis internetine projekto platforma, bet ir akis į akį susitikti su vietinės bendruomenės nariais ir gyvai dalintis geraisiais pavyzdžiais. Bendras ECO2 tikslas yra kurti bendruomenę ir šviesti gyventojus, siekiant, kad energijos vartotojai visoje Europoje naudotų energiją išmintingai tobulindami savo namus ir atsikratydami žalingų aplinkai įpročių.

Stiprumas įvairovėje

Už ECO2 stovi įvairiapusė partnerių grupė iš visų Europos kampų – energetikos, IT naudojimo, e-mokymosi, vartotojų teisių, politikos formavimo, vartotojų segmentavimo ir visuomenės įtraukimo ekspertai. Ši grupė sukurs, testuos, validuos ir įvertins, kiek galima pasiekti su e-mokymusi įtraukiant 11 000 unikalių vartotojų 11-oje Europos šalių per ateinančius du su puse metų. Ir tai tik pirmoji projekto dalis – galutinis tikslas yra įtraukti visus europiečius.

Kviečiame apsilankyti mūsų interneto svetainėje ir daugiau sužinoti apie projektą ir jo partnerius www.eco2project.eu.

Arba susisiekti su projekto koordinatoriais Gy Larsen elektroniniu paštu: gl@tekno.dk arba Karen Riisgaard elektroniniu paštu: kr@tekno.dk

Taip pat sekite naujienas socialinės žiniasklaidos Facebook puslapyje eco2 ir twitter @eco2 _eu.

Šiame dokumente pateikta informacija yra tokia, kokia ji yra, bei nėra suteikiama jokia garantija, kad ši informacija būtų tinkama bet kokiam kitam tikslui. Vartotojas, naudodamasis šia informacija prisiima riziką ir atsakomybę. Nei Europos Komisija, nei bet kuris asmuo, veikiantis Komisijos vardu, neatsako už naudojimąsi šia informacija.

© ECO2 2018. Leidžiama dauginti, nurodžius šaltinį.
Atsakomybės apribojimas: ECO2 yra „Horizontas 2020“ projektas, kurį finansuoja Europos Komisija. Šioje publikacijoje išreikštos požiūriai ir nuomonės yra išimtinė autoriaus (-ių) atsakomybė ir nebūtinai atsispindi Europos Komisijos nuomonę.