Įmonės kviečiamos dalyvauti „Žinių ekonomikos įmonės 2017” rinkimuose

Inovatyvios Lietuvos įmonės ir inovacijų politikos plėtrai nusipelnę asmenys kviečiami dalyvauti „Žinių ekonomikos įmonės 2017“ apdovanojimuose. Šios iniciatyvos tikslas – pagerbti pažangiausius ir inovatyviausius Lietuvos verslus ir nusipelniusius asmenis, paskatinti jaunas, sėkmingai veikiančias aukštųjų technologijų sektoriaus įmones. Apdovanojimus globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Pasak Žinių ekonomikos įmonės apdovanojimuose „Sėkmingiausia jauna aukštųjų technologijų įmone pripažintos „Deeper“ direktoriaus Aurelijaus Liubino, nepaisant visų tarptautinių apdovanojimų, visada malonu būti įvertintais ir savo šalyje: „Nuo pat pradžių žinojome, kad viską galime padaryti čia, Lietuvoje, kad lietuviai yra geriausi inžinieriai ir programuotojai, ir mums pavyko tai įrodyti. „Deeper“ sukurti produktai yra pelnę daugybę apdovanojimų Lietuvoje ir užsienyje, o sėkmingiausios jaunos aukštųjų technologijų įmonės apdovanojimas įkvepia mus ir toliau skatinti inovacijų kultūrą šalyje, išnaudoti technologijų ir žinių potencialą, kuriant aukštą pridėtinę vertę turinčius inovatyvius ateities produktus. Siekti ambicingesnių tikslų mums padeda įvertinimas“.

Rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ generalinis direktorius, „Žinių ekonomikos forumo“ tarybos pirmininkas Mindaugas Glodas prideda, kad apdovanojimas yra kaip kelrodis, kuris įmonei patvirtina judėjimą teisinga kryptimi: „Į apdovanojimus susirinksime jau 14 kartą, o tai rodo, kad turime įmonių, kurios kuria pažangias technologijas, pasiekia įspūdingus rezultatus ir yra savo srities lyderės. Tai įgyvendinama tik mąstant kūrybingai, sunkiai dirbant ir turint viziją. Kiekvienam svarbu, kad pastangos būtų įvertintos, tad šie apdovanojimai ir skirti tam, kad atkreiptume dėmesį į tuos, kurie kuria mūsų šalies potencialą, padėkotume jiems ir paskatintume veikti drąsiau“.

Dalyvauti „Žinių ekonomikos įmonės“ apdovanojimų atrankoje yra kviečiamos įmonės, kurios pridėtinę vertę kuria pritaikydamos novatoriškas žinias, bendradarbiauja su mokslo institucijomis, yra technologiškai pažangios ir inovatyvios, vadovaujasi socialinės atsakomybės principais.

Apie nominacijas

„Žinių ekonomikos įmonės“ bus vertinamos pagal šias kategorijas:

  • aukštųjų technologijų;
  • tradicinės pramonės;
  • paslaugų sektoriaus.

„Sėkmingiausios jaunos aukštųjų technologijų įmonės“ apdovanojimo nugalėtojui bus įteiktas 3 000 EUR piniginis prizas.

„Inovacijų švyturio“ nominacijos laimėtojui bus skirtas 1 000 EUR piniginis prizas. Jį gaus asmuo, kuris savo iniciatyvomis, patarimais, pagalba ir kitais veiksmais prisideda prie Lietuvos inovacijų ekosistemos tobulinimo.

„Inovacijų švyturio“ ir „Sėkmingiausios jaunos aukštųjų technologijų įmonės“ prizų steigėjos – UAB „EKSMA“ ir UAB MGF „Šviesos konversija“.

Teikti kandidatūras kviečiame čia:

„Žinių ekonomikos įmonės 2017“ anketa

„Sėkmingiausios jaunos aukštųjų technologijų įmonės 2017“ anketa 

„Inovacijų švyturys 2017“ anketa 

„Žinių ekonomikos įmonės“ apdovanojimus organizuoja asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ kartu su partneriais: UAB „EKSMA“, UAB MGF „Šviesos konversija“ ir dienraščiu „Verslo žinios“. Apdovanojimų draugai – UAB „Mobiliųjų telefonų techninis centras“, AB „Amilina“, UAB „Pirmas žingsnis“.

Daugiau informacijos rasite: http://zei.zef.lt/