Apie mus

Asociacijos „Žinių ekonomikos forumas“ misija: kurti žiniomis ir kūrybingumu grįstą konkurencingą valstybę.

Kaip įgyvendiname išsikeltus tikslus? Vienydami skirtingų sričių lyderius ginančius verslo, mokslo ir pilietiškos visuomenės interesus kuriame ŽEF bendruomenę, kurios balsas yra pripažįstamas bei vertinamas priimant valstybės mastu reikšmingus sprendimus.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų? Jau beveik 15 metų patirtis rodo, kad norint įvykdyti reikšmingą pokytį ir išspręsti aktualią problemą, neužtenka vien garsiai apie tai prabilti ar surengti iškilmingą susitikimą su valstybės vadovais. ŽEF veikia kitaip – mes ne tik kalbame apie problemas, mes inicijuojame pokyčius ir prisidedame prie jų įgyvendinimo, ŽEF nariai teikia pozicijas, siūlymus, pastabas rengiant įstatymų projektus ir tokiu būdu tiesiogiai prisideda prie svarbių problemų sprendimo ir šalies ekonomikos politikos formavimo.

Pagrindinės ŽEF veiklos kryptys:

  • Pažangus ir inovatyvus verslas
  • Mokymasis visą gyvenimą
  • Atviras ir žiniomis grįstas valstybės valdymas

Forumas yra atviras visoms idėjoms, kurios skatina prioritetinės Lietuvos srities – žinių ekonomikos – augimą, ir kviečia visuomenę kartu kurti modernesnę, šiuolaikinėmis technologijomis bei žiniomis grįstą šalies ateitį.

Reikšmingi pokyčiai prasideda nuo nepasitenkinimo esama situacija ir problemų identifikavimo. Kas geriau, jei ne pati visuomenė: savo veiklą išmanantys profesionalai, gali nustatyti problematiškas sritis.

Daugiau informacijos apie ŽEF, bendradarbiavimą, vykdomas veiklas ir narystę info@zef.lt

Informaciją apie ŽEF  viešuosius pirkimus rasite čia