Skip to content

VEIKLA

Ugdymoinovacijos.lt

Platforma pedagogams/-ėms, ieškantiems/-čioms naujų, inovatyvių ir veiksmingų mokymo metodų.

Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai

Mokytojo darbas yra dinamiškas, kupinas iššūkių, kūrybiškumo ir švytinčių mokinių akių. Jokios kitos profesijos atstovai tiek daug neprisideda prie ateities kūrimo, kaip mokytojai! Savo iniciatyva, kasmet jiems tariame AČIŪ!

Mus rasite kultūros pase


Sužaidybinta edukacija: Kaip „pabėgti“ nuo klaidinančios informacijos?
Taip pat šiuo metu siūlome edukaciją klimato kaitos tema: pabėgimo dėžė -Ecoscapes.

Medijų ir informacinio raštingumo metodinė medžiaga mokytojams

9-12 klasių moksleiviams skirti pamokų gidai medijų ir informacinio raštingumo ugdymui (lietuvių kalba). Medijų raštingumo žaidimai (parengti anglų kalba).

Medijų ir informacinio raštingumo ugdymas

Patarimai ir įrankiai, skirti mokytojams, dirbantiems su pradinukais, taip pat 5–6 klasių moksleiviais, medijų ir informacinio raštingumo pagrindų ugdymui pamokų metu.

Sisteminis požiūris į STEAM ugdymą

Pamokų planai, išmaniųjų technologijų integravimo gairės, rekomendacijos bendradarbiavimui tarp mokyklų ir verslo, pasirengimo STEAM temų implementavimo gairės.

Energijos vartojimo efektyvumo mokymosi platforma

Nemokama mokymosi platforma kiekvienam energijos vartotojui. Kaip savo namuose energiją išnaudoti efektyviau?

Instagram: duokit_ledo

Pozityvi klimato kaitos komunikacija.

Kortų žaidimas atsparumui melagingai informacijai didinti

"Check or Cheat" - tai mokomosios medžiagos, skirtos vidurinių klasių moksleiviams ir mokytojams, rinkinys, skirtas mokytis kritiškai vertinti žiniasklaidos turinį, tikrinti faktus ir ugdyti atsparumą melagingai informacijai.

Ekonomikos pamokos planas

Pamokos tikslas: moksleiviai sužinos kaip formuojamas ir surenkamas Europos Sąjungos biudžetas, gebės įvardinti pagrindines investicijų sritis.

„Designed thinking“ įrankiai pradinių klasių mokytojams

D-TIPS yra specialiai pradinių klasių mokytojams sukurtos metodikos ir priemonės skirtos ugdyti vaikų kritinio mąstymo, refleksijos, savireguliacijos ir bendradarbiavimo gebėjimus.

Online mokymosi moduliai

Apimamos temos: tvarumas ir klimato kaita, įvadas į „designed thinking“ metodiką, transformuojančios inovacijos, tarptautinis ir tarpdisciplininis bendradarbiavimas, inovacijų įgyvendinimas ir komunikacija.

Politikos analizių trumpraščių rinkinys
Tvaresnės mokyklos atmintinė

Šioje atmintinėje rasite idėjų: ● kaip integruoti klimato kaitos ir aplinkos apsaugos temas dirbant su mokiniais; ● kaip tvariau organizuoti renginius bei neformalias veiklas; ● kokius sprendimus priimti kuriant mokyklos aplinką; ● kaip rūpintis mokyklos infrastruktūra ir organizuoti logistiką aplinkai mažiau žalingais būdais.