LIC ir LPK konkursas įmonėms “Inovacijų prizas 2013”

IP-statulele-2013.jpgEdgaras Leichteris, 2013 m. spalio 22 d.

VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Lietuvos pramonininkų konfederacija jau devintąjį kartą rengia nacionalinį konkursą „Inovacijų prizas“, kurį remia Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija.

Nors Žinių ekonomikos forumo organizuojamo "Žinių ekonomikos įmonės" konkurso Ūkio ministerija ir neremia, bet džiaugiamės mūsų partnerių iniciatyva ir kviečiame jame dalyvauti. Mes dažnai su Lietuvos inovacijų centru apsikeičiame informacija apie inovatyvias įmones, dažnai dalyvaujame vieni kitų vertinimo komisijose ir krykštaujame atradę naują žvaigždę Lietuvos padangėje. Todėl visiems linkime pradėti nuo pirmosios inovacijos ir tapti tikra žinių ekonomikos įmone. 

Konkurso tikslas – skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą ir inovatyvumą. Šiais metais inovacijų prizai bus įteikti įmonėms už jų vykdytą inovacinę veiklą – „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje ir už konkrečius produktus – „Inovatyvaus produkto“ kategorijoje. Inovacijų prizo laimėtojams bus įteikti sertifikatai, statulėlės bei teisė naudoti Inovacijų prizo logotipą apdovanoto produkto ar įmonės rinkodaros tikslams. Konkurse gali dalyvauti verslo įmonės registruotos ir veikiančios Lietuvoje.

Daugiau informacijos: http://www.inovacijuprizas.lt/ 
 
Informacija pateikta pagal Lietuvos inovacijų centro informaciją. 

Share with:

FacebookGoogleLinkedInPocket