Skip to content

Baltic MIL Summit 2022 – jau netrukus!

Baltic MIL Summit 2022 – tarptautinė konferenciją, skirtą medijų ir informacinio raštingumo skatinimui, tinklaveiklai ir informacijos mainams Baltijos šalyse. Konferencija vyksta kas dvejus metus vis kitoje Baltijos šalių sostinėje. 
 
Šių metų renginys vyks spalio 24-25 d. Rygoje ir internetu. Daugiausia dėmesio renginio metu bus skiriama išryškinti kasdienio mūsų gyvenimo sritis, kuriose svarbią vietą užima medijų ir informacinis raštingumas (MIR). Šio renginio tema – “MIR mūsų kasdienybėje”, kuria siekiama atkreipti dėmesį į tai, kokiai didelei gyvenimo dalį iš tikrųjų įtaką daro MIR. Infodemija, misinformacija, klaidinančios reklamos – tai atvejai, kai MIR pasireiškia mūsų kasdienybėje. Tie, kurie stebės renginį internetu, galės stebėti tik kai kurias konferencijos dalis, o tie, kurie dalyvaus renginyje gyvai, galės visapusiškai pasinaudoti renginio ir jo praktine nauda.
 
Norint renginyje dalyvauti gyvai arba internetu, užsiregistruoti yra būtina (registracija yra atvira iki spalio 20d.). Renginyje nuotoliniu būdu dalyvaujantys gaus išskirtinę galimybę dalyvauti seminare apie naują inovatyvią MIR mokymo priemonę – ”Go Verify!”. Šio žaidimo tikslas – supažindinti žaidėjus su informacijos tikrinimo pagrindais.
 

Registruokitės čia.

Baltic MIL Summit 2022 yra dalis Baltic MIL projekto, kurį remia Vokietijos federalinė užsienio reikalų ministerija, bendradarbiaujant su DW Akademie, ir kuruojant Žinių ekonomikos forumui.