Skip to content

European Innovation Race 2022

Kurkime tvaresnius universitetus ateities kartoms!

Antrosiose European Innovation Race (EIR), būdami tarptautinės komandos dalimi Jūs generuosite idėjas, kursite prototipus ir pristatysite savo idėjas, kaip universitetai galėtų tapti tvaresni. Be to, EIR metu susipažinsite su dizaino mąstymu ir surasite naujų draugų!

European Innovation Race yra vienos dienos renginys, kurio metu įvairių šalių universitetų studentai dirba ties tam tikra tema, ieškodami realaus gyvenimo problemų sprendimų.

Prisijunkite prie mūsų komandinio darbo, problemų sprendimo ir žinių kaupimo dienos! Registruokis dabar!

  • Kada? Kovo 3 d., 12:00-16:30 (CET)
  • Kur? Renginys vyks internetu – Zoom ir Jamboard platformose. Nereikia jokių papildomų techninių programų.
  • Kokia šių metų tema? Šiais metais studentai parengs pasiūlymus, kaip universitetai galėtų tapti tvaresni.
  • Kodėl verta dalyvauti? Įgysite vertingos patirties dirbdami tarptautinėje studentų komandoje – tai puiki galimybė praplėsti savo tinklą. Tobulinsite komandinio darbo, tarpkultūrines ir problemų sprendimo kompetencijas, išmoksite panaudoti dizaino mąstymą.
  • Kas lenktynes organizuoja? „European Innovation Race“ yra kasmetinis „InterACTional Project“ organizuojamas renginys, kurį rengia bendradarbiaujantys Bergeno, Jean Moulin Lyon 3 ir Vilniaus universitetai, kartu su asociacija ,,Žinių ekonomikos forumas” (ŽEF). Projektas taip pat yra „Erasmus+“ strateginės partnerystės dalis.