Pilnas STEAM metodų leidinys – jau lietuvių kalba

Nuo personalizuoto plano iki refleksijos – viską ką reikia žinoti norint sistemingai įgyvendinti STEAM ugdymą mokykloje galite rasti viename leidinyje, nuo šiol ir lietuvių kalba.

Knygoje pateiktas visas projekto sySTEAM (angl. systematic approach for implementation of STEAM education in schools) metu Žinių ekonomikos forumo bei partnerių sukurtas turinys.  

Šiame leidinyje naudingos informacijos ir lengvai įgyvendinamų pavyzdžių ras kiekvienas – tiek pažengęs, tiek pradedantysis. Savianalizės įrankis leis mokykloms identifikuoti kiek daug jos yra pažengusios STEAM filosofijos diegimo kryptyje ir įvertinus dabartine situaciją rasti efektyviausius kelius kaip ją tobulinti. Pateiktos STEAM įgyvendinimo gairės padės į šį procesą pažvelgti lanksčiai, o STEM technologijų analizė suteiks daugiau žinių.

sySTEAM įgyvendinimo planas

Leidinyje gausu mokyklų išbandytų gerųjų pavyzdžių ir naudojimui paruoštų metodų. Technologijų taikymo, skirtingų dalykų integravimo bei mokyklų-verslo-NVO bendradarbiavimo gairės atneš naujų idėjų, o pasiektus rezultatus įvertinti galėsite su pateikta įgyvendinimo refleksija.

Kviečiame skaityti el. leidinį ir pasidalinti su tais, kuriems galėtų būti aktualu. Daugiau apie sySTEAM galite sužinoti projekto internetinėje svetainėje.