Skip to content

ŽEF pradėjo Baltijos šalių medijų ir informacinio raštingumo tinklų stiprinimui skirtą projektą

Po praėjusiais metais sėkmingai įgyvendintos pirmosios Baltijos šalių medijų ir informacinio raštingumo (MIR) konferencijos, šiemet ŽEF tęsia bendradarbiavimą su Deutsche Welle Akademie ir Latvijos bei Estijos partneriais – kartu vykdysime dar vieną Baltijos šalių medijų ir informacinio raštingumo tinklų stiprinimui skirtą projektą.

Neseniai įvykusiame pirmajame partnerių susitikime diskutuota apie planuojamas projekto veiklas, aptarti siekiami rezultatai, numatytos teminių renginių gairės. 2021 m. rudenį planuojama surengti po du renginius (gyvai arba nuotoliniu būdu) Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Pirmasis renginys skirtas šalies MIR tinklų komunikacijai stiprinti, bendrų šalies prioritetų ir tikslų išsikėlimui. Antrojo renginio metu planuojama gilintis į konkrečias šalies aktualijas drauge su partnerėmis šalimis, semtis ir dalintis patirtimi, ieškoti bendradarbiavimo galimybių.

Vienas šių metų projekto siekių – užmegzti ilgalaikius ryšius tarp MIR tinklų šalyje ir Pabaltyje, sukurti tęstinę komunikaciją, kuri galėtų būti naši ir projektui pasibaigus.

 

Naujausią informaciją apie projektą rudenį galėsite sekti projekto Facebook paskyroje.

Daugiau apie praeitų metų konferenciją “Baltic MIL Summit” skaitykite čia.