Apie Europos Sąjungą kitaip: ES biudžeto pamokų planai

Europos Parlamento atstovybės Lietuvoje užsakymu Žinių ekonomikos forumas parengė keturių pamokų ir vieno integruoto projekto planus. Ši medžiaga suteiks galimybę apie ilgalaikį ES biudžetą mokytis įvairių pamokų metu.

Šie planai suteikia galimybę organizuoti įtraukiančias matematikos, geografijos, ekonomikos pamokas ar suburti bendruomenę į kelias veiklas apimantį integruotą projektą. Veiklų metu mokiniams bus suteikiama galimybė geriau suprasti kaip sudaromas, kur naudojamas ir kaip su mūsų gyvenimais susijęs ilgalaikis ES biudžetas. Be to, užduotys skatina analizuoti duomenis, savarankiškai ieškoti informacijos, kritiškai mąstyti ir rezultatų siekti bendradarbiaujant su klasės draugais.

Planuose pateikiama visa informacija, kurios reikia, kad pamoką būtų galima vesti sklandžiai – nuo pasiūlymų, kaip pritraukti mokinių dėmesį ir paskatinti jų aktyvumą iki detalių eigos instrukcijų. Papildomai pridedami duomenys bei skaičiavimai matematikos užduotims bei pristatymai ekonomikos ir geografijos pamokoms.

Pamokų planai bei jų priedus galite rasti čia:

  • Bendra informacija apie pamokų planus (ppt).
  • Matematikos pamokos planas (pdf), duomenys ir skaičiavimai (xls).
  • Geografijos pamokos planas I (pdf), pamokos pateiktys (ppt).
  • Geografijos pamokos planas II (pdf).
  • Ekonomikos pamokos planas (pdf), pamokos pateiktys (ppt).
  • Integruoto projekto planas (pdf).

Šis turinys buvo parengtas konsultuojantis su inovatyviausias mokytojais! Didelis ačiū Jurgitai Kupšytei-Karbauskei, Žydrūnui Tautvydui bei Angelei Pakamorienei už pagalbą.

Kviečiame naudotis pateikta informacija, ją keisti, tobulinti bei adaptuoti pagal poreikį. Turint pastabų ar klausimų visuomet galite kreiptis el. paštu natalija.bruziene@europarl.europa.eu.